Kelty Hearts – Forfar Athletic
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.28 | Pinnacle |
| Egal | 4.85 | Bet8 |
| Oaspeți | 20.00 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 13.00 | Bet8 |
| Egal | 13.00 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 7.00 | Bet8 |
| Egal | 3.50 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.43 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.67 | Bet8 |
| Egal | 2.05 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 3.90 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.67 | Bet8 |
| Oaspeți 1.5 | 1.43 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.08 | Bet8 |
| Oaspeți 1.25 | 1.67 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.52 | Bet8 |
| Oaspeți 1 | 2.33 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.30 | Bet8 |
| Oaspeți 0.75 | 3.20 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.21 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 3.90 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.37 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.66 | yabo |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 0 | 2.33 | yabo |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.41 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.91 | Pinnacle |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | BWin |
| 12 | 1.17 | BWin |
| X2 | 3.90 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.46 | Bet8 |
| Sub | 2.75 | BWin |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | Pinnacle |
| Sub | 2.25 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.03 | Pinnacle |
| Sub | 1.77 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.58 | Pinnacle |
| Sub | 1.49 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.07 | Pinnacle |
| Sub | 1.35 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.00 | Bet8 |
| Sub | 1.08 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.75 | BWin |
| Sub | 1.06 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 56.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.98 | Bet8 |
| Sub | 1.72 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.50 | Bet8 |
| Sub | 1.10 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Bet8 |
| Sub | 1.46 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.00 | Bet8 |
| Sub | 1.04 | Bet8 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.22 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 4.40 | BWin |
| Oaspeți | 15.00 | BWin |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | BWin |
| 12 | 1.17 | BWin |
| X2 | 3.75 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 1.32 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 2.60 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.75 | BWin |
| Sub | 1.06 | BWin |
2nd: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 23.00 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.45 | BWin, Ladbrokes |
| NG | 1.46 | BWin |