Dumbarton – Stirling Albion
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.95 | Bet8 |
| Egal | 2.35 | Bet8 |
| Oaspeți | 3.61 | Pinnacle |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 13.00 | Bet8 |
| Egal | 14.00 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 8.00 | BWin |
| Egal | 4.10 | Bet8 |
| Oaspeți | 1.36 | BWin, Ladbrokes |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.31 | Bet8 |
| Egal | 4.10 | Bet8 |
| Oaspeți | 8.00 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.67 | Bet8 |
| Oaspeți 0.75 | 1.24 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.95 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 1.46 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.33 | Bet8 |
| Oaspeți 0.25 | 1.67 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.80 | Bet8 |
| Oaspeți 0 | 2.22 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.31 | Bet8 |
| Oaspeți -0.5 | 3.15 | Bet8 |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.31 | Bet8 |
| 12 | 1.55 | BWin |
| X2 | 1.36 | BWin, Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.25 | Bet8, BWin |
| Sub | 1.13 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Pinnacle |
| Sub | 3.50 | BWin |
FT: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Pinnacle |
| Sub | 2.77 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | yabo |
| Sub | 2.28 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | yabo |
| Sub | 1.79 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Pinnacle |
| Sub | 1.57 | Ladbrokes |
FT: Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Pinnacle |
| Sub | 1.38 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | Bet8 |
| Sub | 1.18 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | Bet8 |
| Sub | 1.02 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.50 | BWin |
| Sub | 1.02 | Bet8 |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 31.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 71.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.88 | Bet8 |
| Sub | 1.80 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.00 | Bet8 |
| Sub | 1.12 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | Bet8 |
| Sub | 1.75 | Bet8 |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.33 | Bet8 |
| Sub | 1.10 | Bet8 |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.75 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 2.25 | Ladbrokes |
| Oaspeți | 3.00 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.31 | BWin |
| 12 | 1.55 | BWin |
| X2 | 1.36 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.25 | BWin |
| Sub | 1.12 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | BWin |
| Sub | 3.30 | BWin, Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.25 | BWin |
| Sub | 1.57 | Ladbrokes |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 13.50 | BWin |
| Sub | 1.01 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.40 | BWin |
| NG | 1.25 | BWin, Ladbrokes |