Dinamo Minsk – Slavia Mozyr
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2 cu Handicap (-4)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 18.79 | Cashpoint |
| Egal | 3.72 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.29 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 3.21 | FBSports |
| Egal | 1.44 | BWin, Ladbrokes |
| Oaspeți | 10.50 | BWin |
FT: Handicap Asiatic -4.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4.5 | 11.00 | Goalbet |
| Oaspeți 4.5 | 1.01 | BcGame, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -4
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -4 | 11.00 | 1xBet |
| Oaspeți 4 | 1.02 | 1xBet, BcGame, Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -3.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.75 | 4.75 | Trbet |
| Oaspeți 3.75 | 1.17 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 3.55 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.35 | Tempobet |
FT: Handicap Asiatic -3.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.25 | 2.30 | Goalbet |
| Oaspeți 3.25 | 1.60 | Tempobet, Trbet |
FT: Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 1.19 | Trbet |
| Oaspeți 3 | 4.50 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.75 | 1.07 | Trbet |
| Oaspeți 2.75 | 7.70 | Trbet |
FT: Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 1.03 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 9.86 | 1xBet |
FT: Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 3.85 | IM Sports |
| Oaspeți 0.75 | 1.09 | IM Sports |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 3.30 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.32 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.36 | DafabetOW-CMD368, FBSports, SBOBET |
| Oaspeți 0.25 | 1.60 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.16 | FBSports |
| Oaspeți 0 | 4.44 | DafabetOW-CMD368, SBOBET |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| X2 | 28.93 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | BcGame |
| Sub | 1.92 | BcGame |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.64 | Saba Sports |
| Sub | 1.52 | 1xBet, BWin |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.70 | BTI |
| Sub | 1.30 | Tempobet |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.75 | 1xBet |
| Sub | 1.07 | BcGame, BetCity, Trbet, VBet |
FT: Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.60 | Trbet |
| Sub | 1.05 | Trbet |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.60 | Trbet |
| Sub | 1.04 | BWin |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 36.00 | BWin |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BWin |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.08 | 1xBet |
| Sub | 1.38 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.35 | Trbet |
| Sub | 1.19 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.60 | Trbet |
| Sub | 1.03 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 12.70 | Trbet |
| Sub | 1.02 | Trbet |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.99 | 1xBet |
| Sub | 1.06 | Trbet |
2nd: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.37 | Ladbrokes |
| Sub | 1.49 | BWin |
2nd: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.00 | BWin |
| Sub | 1.04 | BWin |
2nd: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 36.00 | BWin |
2nd: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 101.00 | BWin |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 8.25 | BWin |
| NG | 1.05 | BWin |