Handicap Asiatic · actualizat continuu
Cote Handicap Asiatic Czech Republic, 1. Liga
Handicapul Asiatic (AH) este o piață de pariuri pe fotbal care elimină rezultatul de egalitate acordând unei echipe un avantaj de goluri, astfel încât fiecare pariu are doar două rezultate posibile. OddStorm monitorizează 80+ case de pariuri în timp real și afișează cele mai bune linii de AH și totaluri disponibile pentru fiecare meci viitor.
Czech Republic · 1. Liga
Saturday 17 October 2026 UKT
| Oră | Meci | Gazde | HDP | Oaspeți | Peste | HDP | Sub |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13:00 | FK Pardubice – FC Zlin | 1.25 | 0 | 4.01 | – | -100 | – |
| FK Pardubice – FC Zlin | 1.43 | -0.25 | 2.83 | 1.27 | 1.5 | 3.64 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 1.20 | 0.25 | 4.58 | 1.42 | 2 | 2.82 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 1.62 | -0.5 | 2.30 | 1.66 | 2.25 | 2.22 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 1.81 | -0.75 | 2.07 | 1.92 | 2.5 | 1.94 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 2.11 | -1 | 1.78 | 2.16 | 2.75 | 1.72 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 2.38 | -1.25 | 1.58 | 2.53 | 3 | 1.51 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 2.67 | -1.5 | 1.47 | 3.14 | 3.5 | 1.35 | |
| FK Pardubice – FC Zlin | 3.26 | -1.75 | 1.33 | 6.07 | 4.5 | 1.12 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 1.61 | 0 | 2.40 | – | -100 | – | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 1.89 | -0.25 | 1.99 | 1.21 | 1.5 | 4.25 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 1.46 | 0.25 | 2.83 | 1.53 | 2.25 | 2.49 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 1.34 | 0.5 | 3.24 | 1.73 | 2.5 | 2.14 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 2.16 | -0.5 | 1.76 | 1.93 | 2.75 | 1.93 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 2.54 | -0.75 | 1.54 | 2.22 | 3 | 1.65 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 1.23 | 0.75 | 4.12 | 2.51 | 3.25 | 1.52 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 3.26 | -1 | 1.33 | 2.79 | 3.5 | 1.43 | |
| Mlada Boleslav – FK Teplice | 3.68 | -1.25 | 1.28 | 5.12 | 4.5 | 1.16 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 1.93 | 0 | 1.96 | – | -100 | – | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 2.28 | -0.25 | 1.69 | 1.26 | 1.5 | 3.78 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 1.65 | 0.25 | 2.25 | 1.40 | 2 | 2.93 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 1.50 | 0.5 | 2.60 | 1.63 | 2.25 | 2.27 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 2.64 | -0.5 | 1.49 | 1.88 | 2.5 | 1.98 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 3.23 | -0.75 | 1.34 | 2.12 | 2.75 | 1.75 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 1.35 | 0.75 | 3.17 | 2.45 | 3 | 1.54 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 1.21 | 1 | 4.36 | 3.07 | 3.5 | 1.36 | |
| SK Artis Brno – Bohemians 1905 | 4.50 | -1 | 1.20 | 5.68 | 4.5 | 1.13 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 1.14 | 0 | 4.70 | – | -100 | – | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 1.33 | -0.5 | 3.26 | – | -100 | – | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 1.41 | -0.75 | 2.88 | – | -100 | – | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 1.53 | -1 | 2.50 | 1.18 | 1.5 | 4.71 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 1.86 | -1.25 | 2.05 | 1.57 | 2.5 | 2.38 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 2.12 | -1.5 | 1.81 | 1.74 | 2.75 | 2.13 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 2.34 | -1.75 | 1.61 | 1.98 | 3 | 1.90 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 2.91 | -2 | 1.41 | 2.19 | 3.25 | 1.67 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 3.27 | -2.25 | 1.33 | 2.45 | 3.5 | 1.54 | |
| Slavia Prague – Hradec Kralove | 3.65 | -2.5 | 1.28 | 4.39 | 4.5 | 1.20 | |
| 16:00 | Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 1.92 | 0 | 1.96 | – | -100 | – |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 1.65 | 0.25 | 2.26 | 1.27 | 1.5 | 3.57 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 2.23 | -0.25 | 1.69 | 1.43 | 2 | 2.77 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 2.52 | -0.5 | 1.52 | 1.67 | 2.25 | 2.19 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 1.51 | 0.5 | 2.59 | 1.93 | 2.5 | 1.93 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 3.07 | -0.75 | 1.36 | 2.17 | 2.75 | 1.71 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 1.35 | 0.75 | 3.17 | 2.58 | 3 | 1.49 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 4.19 | -1 | 1.22 | 3.21 | 3.5 | 1.33 | |
| Sigma Olomouc – Slovan Liberec | 1.21 | 1 | 4.37 | 6.01 | 4.5 | 1.12 | |
| Sunday 18 October 2026 | |||||||
| 11:00 | Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 1.87 | 0 | 2.03 | – | -100 | – |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 1.63 | 0.25 | 2.35 | 1.28 | 1.5 | 3.51 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 2.20 | -0.25 | 1.74 | 1.46 | 2 | 2.69 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 1.48 | 0.5 | 2.73 | 1.73 | 2.25 | 2.14 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 2.56 | -0.5 | 1.53 | 1.98 | 2.5 | 1.88 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 3.13 | -0.75 | 1.35 | 2.20 | 2.75 | 1.66 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 1.31 | 0.75 | 3.37 | 2.64 | 3 | 1.47 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 4.33 | -1 | 1.21 | 3.27 | 3.5 | 1.32 | |
| Slovacko – FC Zbrojovka Brno | 1.18 | 1 | 4.75 | 6.21 | 4.5 | 1.11 | |
| 13:00 | Banik Ostrava – Sparta Prague | 3.21 | 0 | 1.34 | – | -100 | – |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 2.46 | 0.25 | 1.56 | – | -100 | – | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 3.67 | -0.25 | 1.27 | 1.18 | 1.5 | 4.68 | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 2.17 | 0.5 | 1.79 | 1.60 | 2.5 | 2.30 | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 1.87 | 0.75 | 2.01 | 1.76 | 2.75 | 2.11 | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 1.61 | 1 | 2.33 | 2.01 | 3 | 1.85 | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 1.47 | 1.25 | 2.68 | 2.28 | 3.25 | 1.62 | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 1.37 | 1.5 | 3.02 | 2.56 | 3.5 | 1.50 | |
| Banik Ostrava – Sparta Prague | 1.26 | 1.75 | 3.72 | 4.58 | 4.5 | 1.18 | |
| 16:00 | FK Jablonec – Viktoria Plzen | 2.09 | 0 | 1.79 | 1.25 | 1.5 | 3.77 |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 1.79 | 0.25 | 2.09 | 1.38 | 2 | 2.97 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 2.39 | -0.25 | 1.57 | 1.61 | 2.25 | 2.31 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 2.74 | -0.5 | 1.45 | 1.85 | 2.5 | 2.01 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 1.60 | 0.5 | 2.37 | 2.07 | 2.75 | 1.79 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 1.41 | 0.75 | 2.84 | 2.40 | 3 | 1.55 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 3.39 | -0.75 | 1.31 | 2.66 | 3.25 | 1.42 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 4.82 | -1 | 1.18 | 3.00 | 3.5 | 1.37 | |
| FK Jablonec – Viktoria Plzen | 1.26 | 1 | 3.80 | 5.53 | 4.5 | 1.13 | |
Vrei cotele înaintea tuturor?
Un cont gratuit îți aduce actualizări mai rapide ale cotelor, alerte de surebets și filtre pentru casele de pariuri.