Guingamp II – SM Caen IIZakończony
Ten mecz się zakończył. Poniższe kursy to ostatnie (końcowe) oferty bukmacherów.
1X2
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze | 2.02 | Pinnacle |
| Remis | 3.60 | Bet8 |
| Goście | 3.25 | Pinnacle |
Handicap azjatycki -1
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -1 | 2.86 | Pinnacle |
| Goście 1 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap azjatycki -0.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -0.75 | 2.29 | Pinnacle |
| Goście 0.75 | 1.54 | Pinnacle |
Handicap azjatycki -0.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -0.5 | 2.00 | Pinnacle |
| Goście 0.5 | 1.82 | Bet365 |
Handicap azjatycki -0.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -0.25 | 1.76 | Pinnacle |
| Goście 0.25 | 1.99 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 0
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0 | 1.50 | Bet365 |
| Goście 0 | 2.50 | Bet365 |
Handicap azjatycki 0.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0.25 | 1.37 | Pinnacle |
| Goście -0.25 | 2.79 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 0.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0.5 | 1.29 | Pinnacle |
| Goście -0.5 | 3.16 | Pinnacle |
Podwójna szansa
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| 1X | 1.30 | Bet8 |
| 12 | 1.23 | Bet8 |
| X2 | 1.80 | Bet365 |
Powyżej/Poniżej 1.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.22 | Bet8 |
| Poniżej | 3.60 | Bet8 |
Powyżej/Poniżej 1.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.29 | Pinnacle |
| Poniżej | 3.18 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.37 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.79 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.59 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.22 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.82 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.05 | Bet365 |
Powyżej/Poniżej 2.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.02 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.85 | Bet365 |
Powyżej/Poniżej 3 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.37 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.50 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.66 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.41 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.71 | Bet8 |
| Poniżej | 1.36 | Bet8 |
GG/NG
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| GG | 1.64 | Bet8 |
| NG | 2.05 | Bet8 |