Club Union FC – Sangre de CampeonПриключил
Този мач приключи. Цените по-долу са последните (затварящи) коефициенти, предлагани от букмейкърите.
1X2
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин | 6.00 | Ladbrokes |
| Равен | 4.82 | Pinnacle |
| Гост | 1.76 | Pinnacle |
Азиатски хендикап -0.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.25 | 2.73 | Pinnacle |
| Гост 0.25 | 1.37 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0 | 4.50 | Bet365 |
| Гост 0 | 1.44 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.25 | 2.88 | 1xBet |
| Гост -0.25 | 1.61 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.5 | 2.25 | Pinnacle |
| Гост -0.5 | 1.77 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.75 | 2.15 | 1xBet |
| Гост -0.75 | 1.93 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 1
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 1 | 2.02 | FBSports |
| Гост -1 | 2.18 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 1.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 1.25 | 1.92 | BTI |
| Гост -1.25 | 2.40 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 1.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 1.5 | 1.80 | Bet365 |
| Гост -1.5 | 2.23 | 1xBet |
Азиатски хендикап 1.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 1.75 | 1.44 | Pinnacle |
| Гост -1.75 | 2.55 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 2
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 2 | 1.42 | Pinnacle |
| Гост -2 | 3.14 | 1xBet |
Азиатски хендикап 2.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 2.25 | 1.35 | Pinnacle |
| Гост -2.25 | 3.42 | 1xBet |
Азиатски хендикап 2.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 2.5 | 1.19 | 1xBet |
| Гост -2.5 | 3.75 | 1xBet |
Двоен шанс
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| 1X | 2.87 | Ladbrokes |
| 12 | 1.17 | BcGame |
| X2 | 1.14 | BcGame |
Под/Над 2 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.11 | 1xBet |
| Под | 4.95 | 1xBet |
Под/Над 2.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.22 | 1xBet |
| Под | 3.48 | 1xBet |
Под/Над 2.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.44 | BcGame |
| Под | 3.00 | Bet365 |
Под/Над 2.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.45 | Pinnacle |
| Под | 2.61 | Pinnacle |
Под/Над 3 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.57 | Pinnacle |
| Под | 2.33 | Pinnacle |
Под/Над 3.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.88 | Bet365 |
| Под | 2.05 | FBSports |
Под/Над 3.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.00 | BcGame |
| Под | 1.84 | FBSports |
Под/Над 3.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.23 | Pinnacle |
| Под | 1.62 | Pinnacle |
Под/Над 4 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.65 | Pinnacle |
| Под | 1.45 | Pinnacle |
Под/Над 4.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.80 | Pinnacle |
| Под | 1.37 | Pinnacle |
Под/Над 4.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 3.25 | Ladbrokes |
| Под | 1.30 | 1xBet |
Под/Над 5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 4.65 | 1xBet |
| Под | 1.13 | 1xBet |
Г/Г
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Г/Г | 1.45 | 1xBet |
| Б/Г | 2.50 | 1xBet |