Henan U20 – Shandong Taishan U20Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 6.50 | BWin |
| Egal | 4.33 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.44 | Ladbrokes |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 4.00 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.22 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 3.24 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 1.28 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 2.58 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.31 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 1.55 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 2.01 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 1.82 | Bet365 |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.72 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.02 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.55 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.5 | 2.27 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.75 | 1.40 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.75 | 2.68 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 2.60 | Bet365 |
| 12 | 1.23 | BWin |
| X2 | 1.10 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.28 | Ladbrokes |
| Sub | 3.40 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.35 | Pinnacle |
| Sub | 2.89 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Pinnacle |
| Sub | 2.53 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.68 | Pinnacle |
| Sub | 2.07 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.92 | Pinnacle |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.16 | Pinnacle |
| Sub | 1.63 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.59 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Pinnacle |
| Sub | 1.35 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | Ladbrokes |
| Sub | 1.33 | Ladbrokes |