US Quevilly-Rouen Metropole – Lens U19Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.90 | Bet365 |
| Egal | 3.83 | FBSports |
| Oaspeți | 2.33 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.86 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.42 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.48 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.18 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.61 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.25 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 1.81 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.94 | BTI |
| Oaspeți -0.25 | 2.06 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.71 | yabo |
| Oaspeți -0.5 | 2.29 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.40 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.66 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.30 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 3.14 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.25 | 1.33 | Pinnacle |
| Oaspeți -1.25 | 2.88 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.67 | Bet365 |
| 12 | 1.26 | BWin |
| X2 | 1.40 | FBSports |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.44 | Bet365 |
| Sub | 2.70 | BWin |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | Pinnacle |
| Sub | 2.52 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.55 | Pinnacle |
| Sub | 2.26 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.90 | BTI |
| Sub | 1.97 | FBSports |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.04 | FBSports |
| Sub | 1.78 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.19 | Pinnacle |
| Sub | 1.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.54 | Pinnacle |
| Sub | 1.44 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.80 | Pinnacle |
| Sub | 1.37 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.25 | BWin |
| Sub | 1.30 | BWin |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.33 | FBSports |
| NG | 2.69 | FBSports |