Dunston UTS – Pontefract CollieriesFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.91 | Bet365 |
| Egal | 4.03 | Pinnacle |
| Oaspeți | 3.91 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 7.60 | BcGame |
| Oaspeți 3.5 | 1.04 | BcGame |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 7.00 | BcGame |
| Oaspeți 3 | 1.05 | BcGame |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 4.90 | BcGame |
| Oaspeți 2.5 | 1.12 | BcGame |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 4.10 | BcGame |
| Oaspeți 2 | 1.17 | BcGame |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.63 | VBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.23 | VBet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.71 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.40 | VBet |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.42 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.49 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.13 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.64 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.09 | FBSports |
| Oaspeți 0.75 | 1.90 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.96 | BTI |
| Oaspeți 0.5 | 2.12 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.70 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 2.45 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.34 | BcGame |
| Oaspeți 0 | 3.09 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.25 | FBSports |
| 12 | 1.26 | FBSports |
| X2 | 1.98 | BcGame |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.01 | BcGame |
| Sub | 10.00 | BcGame |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.17 | BcGame |
| Sub | 4.50 | BcGame |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | VBet |
| Sub | 3.10 | VBet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | VBet |
| Sub | 3.60 | BcGame |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Pinnacle |
| Sub | 2.76 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.70 | FBSports |
| Sub | 2.31 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.87 | BTI |
| Sub | 2.09 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | FBSports |
| Sub | 1.86 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.12 | Pinnacle |
| Sub | 1.65 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.42 | BcGame |
| Sub | 1.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.71 | Pinnacle |
| Sub | 1.39 | Pinnacle |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.60 | BcGame |
| Sub | 1.26 | VBet |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.59 | FBSports |
| NG | 2.17 | FBSports |