Spartak Trnava (W) – MFK Ruzomberok (W)Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.42 | Gamdom |
| Egal | 3.75 | Bet365 |
| Oaspeți | 2.65 | yabo |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.35 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.26 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.62 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.42 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.36 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.58 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.08 | Gamdom |
| Oaspeți 0.25 | 1.90 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.90 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.09 | yabo |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.66 | yabo |
| Oaspeți -0.25 | 2.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.45 | VBet |
| Oaspeți -0.5 | 2.70 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 1.34 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.75 | 2.92 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.28 | Pinnacle |
| Oaspeți -1 | 3.26 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.46 | Bet8 |
| 12 | 1.26 | VBet |
| X2 | 1.61 | Ladbrokes |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | Ladbrokes |
| Sub | 4.80 | Ladbrokes |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.24 | Pinnacle |
| Sub | 3.51 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.42 | Pinnacle |
| Sub | 2.61 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.61 | Pinnacle |
| Sub | 3.10 | Bet8 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.77 | Pinnacle |
| Sub | 2.15 | Gamdom |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.01 | Pinnacle |
| Sub | 1.95 | yabo |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.26 | Pinnacle |
| Sub | 1.90 | Bet365 |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.52 | Pinnacle |
| Sub | 1.88 | BTI |
Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.70 | yabo |
Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.78 | Pinnacle |
| Sub | 1.54 | Gamdom |
Peste/Sub 4.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.67 | Pinnacle |
| Sub | 1.40 | Pinnacle |
Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.80 | Ladbrokes |
| Sub | 1.22 | Ladbrokes |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.48 | VBet |
| NG | 2.62 | HGA |