San Luis FC (W) – Ferro Carril Oeste (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.33 | Bet8 |
| Egal | 3.15 | Gamdom, yabo |
| Oaspeți | 3.20 | Gamdom |
1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.45 | Cashpoint |
| Egal | 3.90 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.48 | Unibet |
1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.28 | Cashpoint, Unibet |
| Egal | 4.35 | Cashpoint |
| Oaspeți | 5.80 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.95 | Stake |
| Oaspeți 1.5 | 1.17 | Stake |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.72 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.74 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.30 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.61 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.99 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.25 | 1.85 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.67 | Bet365 |
| Oaspeți 0 | 2.25 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.45 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.25 | 2.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.35 | Pinnacle |
| Oaspeți -0.5 | 3.10 | Stake |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.35 | Bet8 |
| 12 | 1.35 | VBet |
| X2 | 1.60 | BWin, Ladbrokes |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.34 | Pinnacle |
| Sub | 1.63 | Unibet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.22 | VBet |
| Sub | 3.10 | VBet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.41 | Pinnacle |
| Sub | 2.90 | Unibet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Pinnacle |
| Sub | 2.44 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.72 | Pinnacle |
| Sub | 2.10 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | Pinnacle |
| Sub | 1.80 | Bet365 |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.74 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.56 | Pinnacle |
| Sub | 1.27 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.20 | Ladbrokes |
| Sub | 1.22 | Unibet |