Club Atletico Tembetary – Deportivo CapiataFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.50 | Gamdom |
| Egal | 3.30 | BetWay |
| Oaspeți | 2.93 | Cashpoint |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 7.60 | BcGame |
| Oaspeți 2.5 | 1.04 | BcGame |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 10.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 2 | 1.05 | BcGame |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 6.50 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.07 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 5.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.5 | 1.15 | Stake |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 4.50 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.25 | 1.25 | BcGame |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 4.15 | Holiganbet |
| Oaspeți 1 | 1.25 | VBet |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.90 | Holiganbet |
| Oaspeți 0.75 | 1.38 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.42 | Gamdom |
| Oaspeți 0.5 | 1.57 | yabo |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.12 | yabo |
| Oaspeți 0.25 | 1.85 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.81 | Saba Sports |
| Oaspeți 0 | 2.00 | yabo |
Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.57 | yabo |
| Oaspeți -0.25 | 2.35 | Gamdom |
Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.44 | Holiganbet |
| Oaspeți -0.5 | 2.65 | Stake |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.43 | BWin |
| 12 | 1.31 | Cashpoint |
| X2 | 1.51 | BWin |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | Holiganbet |
| Sub | 10.00 | BetWay |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | Holiganbet |
| Sub | 7.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | Holiganbet |
| Sub | 7.80 | BcGame |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | VBet |
| Sub | 3.70 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.37 | Holiganbet |
| Sub | 4.00 | BetWay |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.58 | Gamdom |
| Sub | 3.28 | Pinnacle |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.63 | FBSports |
| Sub | 2.87 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.95 | Bet365 |
| Sub | 2.38 | DafabetOW-CMD368 |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.20 | Bet365 |
| Sub | 1.93 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.39 | Holiganbet |
| Sub | 1.71 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Holiganbet |
| Sub | 1.50 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.30 | Holiganbet |
| Sub | 1.40 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.79 | Holiganbet |
| NG | 2.03 | FBSports |