Volos (W) – Sirina Grevenon (Women)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.45 | BetCity, BWin |
| Egal | 3.25 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 3.09 | Pinnacle |
FT: 1X2 cu Handicap (-3)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 25.51 | Cashpoint |
| Egal | 11.83 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.03 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 11.79 | Cashpoint |
| Egal | 7.12 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.16 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.06 | Cashpoint |
| Egal | 4.11 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.53 | Bet365 |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.30 | Bet8 |
| Egal | 3.65 | Bet8 |
| Oaspeți | 6.75 | Bet8 |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.07 | Cashpoint |
| Egal | 8.07 | Cashpoint |
| Oaspeți | 29.04 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.20 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.60 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 2.02 | Bet365 |
| Oaspeți 1.25 | 1.82 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.58 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 2.24 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.29 | Bet8 |
| Oaspeți 0.5 | 1.47 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.03 | Goalbet |
| Oaspeți 0.25 | 1.78 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.76 | BetCity |
| Oaspeți 0 | 2.11 | 1xBet |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.39 | BetCity |
| 12 | 1.36 | BWin |
| X2 | 1.53 | Bet365 |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | BWin |
| Sub | 2.64 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.08 | Cashpoint |
| Sub | 7.46 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.51 | Pinnacle |
| Sub | 2.38 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.83 | Goalbet |
| Sub | 2.07 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.96 | Pinnacle |
| Sub | 1.77 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.38 | Goalbet |
| Sub | 1.60 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 3.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.59 | Pinnacle |
| Sub | 1.43 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.22 | Pinnacle |
| Sub | 1.26 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.28 | Cashpoint |
| Sub | 1.17 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.37 | Cashpoint |
| Sub | 1.04 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | Cashpoint |
| Sub | 4.52 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.80 | Cashpoint |
| Sub | 1.87 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.52 | Cashpoint |
| Sub | 1.25 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.81 | Cashpoint |
| Sub | 1.06 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.24 | Cashpoint |
| Sub | 1.54 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.74 | Cashpoint |
| Sub | 1.06 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 10.83 | Cashpoint |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 30.99 | Cashpoint |
| Egal | 4.33 | Bet365 |
| Oaspeți | 1.25 | BetCity |
1st: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.03 | Cashpoint |
| Egal | 7.57 | Cashpoint |
| Oaspeți | 50.00 | Cashpoint |
1st: Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 2.67 | Bet365 |
| Oaspeți 0.25 | 1.45 | Bet365 |
1st: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 3.25 | Bet8 |
| Oaspeți -0.5 | 1.20 | Bet8 |
1st: Handicap Asiatic 0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.75 | 2.68 | Goalbet |
| Oaspeți -0.75 | 1.45 | Goalbet |
1st: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.21 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 3.80 | BetCity |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 3.50 | BWin |
| 12 | 1.20 | BWin |
| X2 | 1.01 | BWin |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.40 | Goalbet |
| Sub | 1.39 | BWin |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.88 | Cashpoint |
| Sub | 1.20 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 7.38 | Cashpoint |
| Sub | 1.05 | Cashpoint |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.51 | BWin |
| Egal | 3.38 | Cashpoint |
| Oaspeți | 7.92 | Cashpoint |
2nd: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.17 | Cashpoint |
| Egal | 4.27 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.42 | Cashpoint |
2nd: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.69 | Cashpoint |
| Egal | 3.04 | Cashpoint |
| Oaspeți | 2.50 | Cashpoint |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.08 | BWin |
| 12 | 1.30 | BWin |
| X2 | 2.30 | BWin |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.91 | Cashpoint |
| Sub | 1.34 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.82 | BWin |
| Sub | 2.08 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.09 | Cashpoint |
| Sub | 1.64 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.53 | Cashpoint |
| Sub | 1.44 | Cashpoint |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 3.18 | Cashpoint |
| NG | 1.29 | Cashpoint |