Sport Belem U20 – Belenense PA U20
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.31 | 1xBet |
| Egal | 3.55 | 1xBet |
| Oaspeți | 2.35 | Cashpoint, Gamdom |
FT: 1X2 cu Handicap (-2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 14.71 | Cashpoint |
| Egal | 7.74 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.12 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 5.96 | Cashpoint |
| Egal | 4.60 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.39 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.67 | Goalbet |
| Egal | 4.26 | Cashpoint |
| Oaspeți | 4.82 | Cashpoint |
FT: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.17 | Cashpoint |
| Egal | 6.81 | Cashpoint |
| Oaspeți | 11.42 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.35 | BetCity |
| Oaspeți 0 | 1.71 | Cashpoint |
FT: Handicap Asiatic 0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.25 | 1.98 | Goalbet |
| Oaspeți -0.25 | 1.83 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic 0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0.5 | 1.50 | Gamdom |
| Oaspeți -0.5 | 2.25 | Gamdom |
FT: Handicap Asiatic 1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.33 | BetCity |
| Oaspeți -1 | 2.95 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic 1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1.5 | 1.20 | BetCity |
| Oaspeți -1.5 | 3.80 | BetCity |
FT: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.73 | 1xBet |
| 12 | 1.29 | Goalbet |
| X2 | 1.39 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.91 | 1xBet |
| Sub | 1.93 | Goalbet |
FT: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.04 | Cashpoint |
| Sub | 10.16 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | BetCity, Cashpoint |
| Sub | 3.30 | BetCity, Cashpoint |
FT: Peste/Sub 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.10 | BetCity |
| Sub | 1.31 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.47 | Cashpoint |
| Sub | 1.10 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | Cashpoint |
| Sub | 3.08 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.46 | Cashpoint |
| Sub | 1.46 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.82 | Cashpoint |
| Sub | 1.11 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 3.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 9.57 | Cashpoint |
| Sub | 1.01 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Cashpoint |
| Sub | 3.43 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.22 | Cashpoint |
| Sub | 1.56 | Cashpoint |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.95 | Cashpoint |
| Sub | 1.14 | Cashpoint |
1st: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 4.10 | BetCity |
| Egal | 1.85 | BetCity, FBSports |
| Oaspeți | 3.46 | Cashpoint |
1st: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 17.19 | Cashpoint |
| Egal | 4.28 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.24 | Cashpoint |
1st: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.26 | Cashpoint |
| Egal | 4.09 | Cashpoint |
| Oaspeți | 15.41 | Cashpoint |
1st: 1X2 cu Handicap (2)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 2 | 1.02 | Cashpoint |
| Egal | 9.69 | Cashpoint |
| Oaspeți | 50.00 | Cashpoint |
1st: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 2.19 | FBSports |
| Oaspeți 0 | 1.78 | Cashpoint |
1st: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.28 | BetCity |
| 12 | 1.77 | BetCity |
| X2 | 1.16 | BetCity |
1st: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.51 | Cashpoint |
| Sub | 1.03 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.15 | BetCity |
1st: Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.00 | Bet365 |
| Sub | 1.80 | Bet365, FBSports |
1st: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.21 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.59 | Cashpoint |
| Sub | 1.42 | Cashpoint |
1st: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.49 | Cashpoint |
| Sub | 1.45 | Cashpoint |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 3.10 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 2.88 | Goalbet |
| Oaspeți | 2.52 | Cashpoint |
2nd: 1X2 cu Handicap (-1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 7.84 | Cashpoint |
| Egal | 4.18 | Cashpoint |
| Oaspeți | 1.36 | Cashpoint |
2nd: 1X2 cu Handicap (1)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 1 | 1.47 | Cashpoint |
| Egal | 3.84 | Cashpoint |
| Oaspeți | 6.27 | Cashpoint |
2nd: Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.97 | Cashpoint |
| Oaspeți 0 | 1.71 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.16 | Cashpoint |
| Sub | 1.29 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.71 | Cashpoint |
| Sub | 1.98 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub Echipa Gazdă 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Cashpoint |
| Sub | 2.11 | Cashpoint |
2nd: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | Cashpoint |
| Sub | 2.30 | Cashpoint |
2nd: GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 2.53 | Cashpoint |
| NG | 1.44 | Cashpoint |