FAR Rabat (W) – USFAS Bamako (W)
Apasă pe titlul unei piețe pentru a compara cotele tuturor caselor de pariuri; apasă pe o cotă pentru a-i vedea istoricul evoluției.
FT: 1X2 cu Handicap (-6)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 3.00 | Bet365, Goalbet |
| Egal | 3.60 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 2.00 | Bet365, Goalbet |
FT: 1X2 cu Handicap (-5)
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 1.67 | Bet8 |
| Egal | 3.10 | Bet8 |
| Oaspeți | 4.50 | Bet8 |
FT: Handicap Asiatic -7
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -7 | 4.50 | BetCity |
| Oaspeți 7 | 1.16 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -6.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6.5 | 2.75 | BetCity |
| Oaspeți 6.5 | 1.38 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -6
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -6 | 2.05 | BetCity |
| Oaspeți 6 | 1.69 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -5.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.75 | 1.95 | Goalbet |
| Oaspeți 5.75 | 1.85 | Goalbet |
FT: Handicap Asiatic -5.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5.5 | 1.74 | 1xBet |
| Oaspeți 5.5 | 2.25 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -5 | 1.19 | BetCity |
| Oaspeți 5 | 4.10 | BetCity |
FT: Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.21 | Pinnacle |
| Oaspeți 2 | 1.54 | Pinnacle |
FT: Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 1.95 | Bet365 |
| Oaspeți 1.75 | 1.85 | Bet365 |
FT: Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 1.62 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 2.08 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | BetCity |
| Sub | 7.40 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.27 | Pinnacle |
| Sub | 2.99 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.50 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 2.60 | BetCity |
FT: Peste/Sub 5.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.59 | Pinnacle |
| Sub | 2.14 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 6 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.94 | 1xBet |
| Sub | 2.00 | BetCity |
FT: Peste/Sub 6.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.18 | Pinnacle |
| Sub | 1.57 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.48 | Pinnacle |
| Sub | 1.57 | BetCity |
FT: Peste/Sub 6.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.90 | Pinnacle |
| Sub | 1.29 | Pinnacle |
FT: Peste/Sub 7 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.50 | BetCity |
| Sub | 1.25 | BetCity |
FT: Peste/Sub 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.10 | BetCity |
| Sub | 1.19 | BetCity |
FT: Peste/Sub 8.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 8.70 | BetCity |
| Sub | 1.03 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 4.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | BetCity |
| Sub | 6.50 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 5.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.47 | BetCity |
| Sub | 2.45 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 6.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.45 | BetCity |
| Sub | 1.47 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Gazdă 7.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 4.90 | BetCity |
| Sub | 1.13 | BetCity |
FT: Peste/Sub Echipa Oaspete 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 5.40 | BetCity |
| Sub | 1.09 | BetCity |
FT: Corners Peste/Sub 4.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 8.00 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 5.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.29 | Goalbet |
| Sub | 3.50 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 6.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.67 | Goalbet |
| Sub | 2.10 | Bet365, Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Bet365, Goalbet |
| Sub | 1.75 | Bet365, Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 7.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.50 | Goalbet |
| Sub | 1.50 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 8.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.75 | Goalbet |
| Sub | 1.25 | Goalbet |
FT: Corners Peste/Sub 9.5 cornere
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 6.50 | Goalbet |
| Sub | 1.09 | Goalbet |
2nd: 1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.22 | BWin, Ladbrokes |
| Egal | 5.00 | Bet365, Goalbet |
| Oaspeți | 15.00 | Bet365, BWin, Goalbet |
2nd: Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.01 | BWin |
| 12 | 1.17 | BWin, Ladbrokes |
| X2 | 3.70 | BWin |
2nd: Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Case de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.53 | BWin, Ladbrokes |
| Sub | 2.25 | BWin, Ladbrokes |