Sporting Gijon U19 – Lugo U19Finalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.37 | BTI |
| Egal | 5.00 | Gamdom |
| Oaspeți | 7.40 | Gamdom |
Handicap Asiatic -3.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3.5 | 7.00 | 1xBet |
| Oaspeți 3.5 | 1.10 | Stake |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 6.20 | 1xBet |
| Oaspeți 3 | 1.06 | 1xBet |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 3.50 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.30 | Stake |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 3.20 | 1xBet |
| Oaspeți 2.25 | 1.37 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 2.88 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.47 | Stake |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 2.35 | 1xBet |
| Oaspeți 1.75 | 1.65 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 2.05 | 1xBet |
| Oaspeți 1.5 | 1.88 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 1.92 | BTI |
| Oaspeți 1.25 | 2.07 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 1.58 | 1xBet |
| Oaspeți 1 | 2.45 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 1.44 | 1xBet |
| Oaspeți 0.75 | 2.76 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.34 | Stake |
| Oaspeți 0.5 | 2.90 | Holiganbet |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.23 | 1xBet |
| Oaspeți 0.25 | 3.70 | Holiganbet |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.10 | BWin |
| 12 | 1.15 | BWin |
| X2 | 3.07 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 15.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Sub | 13.25 | Holiganbet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.00 | Holiganbet |
| Sub | 13.25 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Holiganbet |
| Sub | 7.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.13 | Holiganbet |
| Sub | 5.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.14 | Holiganbet |
| Sub | 4.75 | Holiganbet |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.16 | 1xBet |
| Sub | 4.33 | Holiganbet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.31 | 1xBet |
| Sub | 3.10 | Holiganbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.45 | 1xBet |
| Sub | 2.63 | Pinnacle |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.56 | 1xBet |
| Sub | 2.37 | Pinnacle |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.73 | 1xBet |
| Sub | 2.12 | Pinnacle |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.99 | 1xBet |
| Sub | 1.88 | Bet365 |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.69 | Gamdom |
| NG | 2.08 | 1xBet |