San Antonio FC – New Mexico UnitedFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 1.99 | Gamdom |
| Egal | 3.80 | Cashpoint |
| Oaspeți | 3.67 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 12.00 | BetCity |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 6.75 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.09 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 6.00 | Bet365 |
| Oaspeți 2.25 | 1.10 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.00 | Holiganbet |
| Oaspeți 2 | 1.11 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.25 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.21 | BetCity |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.77 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.29 | BetCity |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.35 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.37 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 2.93 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.47 | Bet365 |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.31 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.68 | FBSports |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 1.99 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.92 | BTI |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.74 | Gamdom |
| Oaspeți 0.25 | 2.20 | Bet365 |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.52 | Stake |
| Oaspeți 0 | 2.75 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.29 | Bet8 |
| 12 | 1.28 | FBSports |
| X2 | 1.84 | FBSports |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | BWin |
| Sub | 13.50 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.03 | Holiganbet |
| Sub | 9.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | BcGame |
| Sub | 9.20 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.15 | BetCity |
| Sub | 5.50 | Bet365 |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.26 | Pinnacle |
| Sub | 3.90 | BetCity |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.30 | Bet365 |
| Sub | 3.50 | BetCity |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.40 | Pinnacle |
| Sub | 3.10 | BetCity |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.62 | Pinnacle |
| Sub | 2.40 | BetCity |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.85 | DafabetOW-CMD368 |
| Sub | 2.10 | HGA |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.06 | Pinnacle |
| Sub | 1.84 | BetCity |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.43 | Pinnacle |
| Sub | 1.63 | BetCity |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.60 | Bet365 |
| Sub | 1.51 | Pinnacle |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.73 | Bet365 |
| NG | 2.17 | Unibet |