FC Tulsa – Oakland Roots SCFinalizat
Acest meci s-a terminat. Cotele de mai jos sunt ultimele oferite de casele de pariuri (cotele de închidere).
1X2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde | 2.13 | HGA |
| Egal | 3.50 | Cashpoint |
| Oaspeți | 3.83 | Pinnacle |
Handicap Asiatic -3
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -3 | 13.50 | BetCity |
Handicap Asiatic -2.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.5 | 7.40 | 1xBet |
| Oaspeți 2.5 | 1.05 | BcGame |
Handicap Asiatic -2.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2.25 | 6.80 | Bet365 |
| Oaspeți 2.25 | 1.10 | Bet365 |
Handicap Asiatic -2
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -2 | 6.60 | 1xBet |
| Oaspeți 2 | 1.11 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.75 | 4.75 | Holiganbet |
| Oaspeți 1.75 | 1.19 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.5 | 3.93 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.5 | 1.27 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1.25 | 3.66 | Pinnacle |
| Oaspeți 1.25 | 1.32 | Bet365 |
Handicap Asiatic -1
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -1 | 3.21 | Pinnacle |
| Oaspeți 1 | 1.40 | Bet365 |
Handicap Asiatic -0.75
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.75 | 2.49 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.75 | 1.60 | Bet365 |
Handicap Asiatic -0.5
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.5 | 2.11 | Pinnacle |
| Oaspeți 0.5 | 1.79 | BTI |
Handicap Asiatic -0.25
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde -0.25 | 1.82 | FBSports |
| Oaspeți 0.25 | 2.08 | BTI |
Handicap Asiatic 0
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Gazde 0 | 1.54 | yabo |
| Oaspeți 0 | 2.72 | Pinnacle |
Șansă dublă
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| 1X | 1.30 | FBSports |
| 12 | 1.33 | VBet |
| X2 | 1.80 | Bet365 |
Peste/Sub 0.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.06 | Bet365 |
| Sub | 12.00 | Cashpoint |
Peste/Sub 0.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.05 | Holiganbet |
| Sub | 8.00 | Holiganbet |
Peste/Sub 1 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.07 | BcGame |
| Sub | 7.60 | 1xBet |
Peste/Sub 1.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.19 | Bet365 |
| Sub | 4.80 | Trbet |
Peste/Sub 1.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.32 | Pinnacle |
| Sub | 3.50 | BetCity |
Peste/Sub 1.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.38 | Bet365 |
| Sub | 3.10 | BetCity |
Peste/Sub 2 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.52 | Pinnacle |
| Sub | 2.70 | Trbet |
Peste/Sub 2.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 1.78 | Pinnacle |
| Sub | 2.20 | Trbet |
Peste/Sub 2.5 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.05 | Pinnacle |
| Sub | 1.90 | Trbet |
Peste/Sub 2.75 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.33 | Pinnacle |
| Sub | 1.71 | BetCity |
Peste/Sub 3 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 2.82 | Pinnacle |
| Sub | 1.51 | BetCity |
Peste/Sub 3.25 goluri
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| Peste | 3.00 | Bet365 |
| Sub | 1.41 | BetCity |
GG/NG
| Rezultat | Cea mai bună cotă | Casă de pariuri |
|---|---|---|
| GG | 1.80 | Bet365 |
| NG | 2.03 | Sesame |