Central Ballester Reserves – Estrella del Sur ReservesZakończony
Ten mecz się zakończył. Poniższe kursy to ostatnie (końcowe) oferty bukmacherów.
Handicap azjatycki 1
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 1 | 3.00 | Pinnacle |
| Goście -1 | 1.26 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 1.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.25 | 2.32 | Pinnacle |
| Goście -1.25 | 1.45 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 1.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.5 | 2.72 | Pinnacle |
| Goście -1.5 | 1.33 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 1.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.75 | 2.70 | Pinnacle |
| Goście -1.75 | 1.34 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 2 | 2.40 | Pinnacle |
| Goście -2 | 1.43 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 2.25 | 2.00 | Pinnacle |
| Goście -2.25 | 1.63 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 2.5 | 1.81 | Pinnacle |
| Goście -2.5 | 1.85 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 2.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 2.75 | 1.62 | Pinnacle |
| Goście -2.75 | 2.01 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 3
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 3 | 1.46 | Pinnacle |
| Goście -3 | 2.33 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 3.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 3.25 | 1.38 | Pinnacle |
| Goście -3.25 | 2.56 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 1.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.26 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.98 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.32 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.70 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.30 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.79 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.34 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.68 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 2.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.38 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.56 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.47 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.30 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.65 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.96 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.86 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.79 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.06 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.59 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 4 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.44 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.42 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 4.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.71 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.34 | Pinnacle |