Азиатски хендикап · обновява се постоянно
Азиатски хендикап за South Korea, K League 2
Азиатският хендикап (AH) е футболен пазар, който премахва равенството, като дава на единия отбор преднина в головете, така че всеки залог има два възможни изхода. OddStorm следи 80+ букмейкъра в реално време и показва най-добрите линии за хендикап и тотали за всеки предстоящ мач.
South Korea · K League 2
Saturday 17 October 2026 UKT
| Час | Мач | Домакин | ХДП | Гост | Над | ХДП | Под |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05:00 | Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 1.23 | 0 | 4.13 | – | -100 | – |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 1.38 | -0.25 | 3.00 | 1.20 | 1.5 | 4.33 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 1.54 | -0.5 | 2.46 | 1.45 | 2.25 | 2.69 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 1.70 | -0.75 | 2.16 | 1.63 | 2.5 | 2.25 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 1.95 | -1 | 1.91 | 1.82 | 2.75 | 2.02 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 2.27 | -1.25 | 1.63 | 2.05 | 3 | 1.77 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 2.58 | -1.5 | 1.49 | 2.32 | 3.25 | 1.59 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 3.13 | -1.75 | 1.35 | 2.58 | 3.5 | 1.48 | |
| Daegu FC – Chungbuk Cheongju FC | 4.21 | -2 | 1.22 | 4.60 | 4.5 | 1.18 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 2.63 | 0 | 1.48 | – | -100 | – | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 3.05 | -0.25 | 1.36 | 1.22 | 1.5 | 4.05 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 2.11 | 0.25 | 1.74 | 1.53 | 2.25 | 2.45 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 1.86 | 0.5 | 1.99 | 1.73 | 2.5 | 2.09 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 3.49 | -0.5 | 1.29 | 1.95 | 2.75 | 1.89 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 1.61 | 0.75 | 2.31 | 2.21 | 3 | 1.65 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 1.40 | 1 | 2.90 | 2.50 | 3.25 | 1.51 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 1.32 | 1.25 | 3.30 | 2.77 | 3.5 | 1.42 | |
| Seongnam FC – Suwon FC | 1.27 | 1.5 | 3.69 | 5.01 | 4.5 | 1.16 | |
| 07:30 | Gimpo FC – Paju Frontier FC | 1.32 | 0 | 3.34 | – | -100 | – |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 1.54 | -0.25 | 2.46 | – | -100 | – | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 1.25 | 0.25 | 3.85 | 1.35 | 1.5 | 3.09 | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 1.76 | -0.5 | 2.11 | 1.43 | 1.75 | 2.75 | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 2.01 | -0.75 | 1.85 | 1.56 | 2 | 2.39 | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 2.48 | -1 | 1.53 | 1.90 | 2.25 | 1.98 | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 2.88 | -1.25 | 1.41 | 2.11 | 2.5 | 1.75 | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 3.27 | -1.5 | 1.33 | 2.37 | 2.75 | 1.57 | |
| Gimpo FC – Paju Frontier FC | 4.16 | -1.75 | 1.22 | 3.63 | 3.5 | 1.27 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 2.13 | 0 | 1.72 | – | -100 | – | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 2.53 | -0.25 | 1.51 | – | -100 | – | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 1.82 | 0.25 | 2.09 | 1.32 | 1.5 | 3.27 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 2.96 | -0.5 | 1.39 | 1.40 | 1.75 | 2.91 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 1.55 | 0.5 | 2.44 | 1.52 | 2 | 2.50 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 3.74 | -0.75 | 1.26 | 1.79 | 2.25 | 2.04 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 1.39 | 0.75 | 2.97 | 2.04 | 2.5 | 1.90 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 1.23 | 1 | 4.07 | 2.33 | 2.75 | 1.58 | |
| Gyeongnam – Chungnam Asan | 1.19 | 1.25 | 4.54 | 3.52 | 3.5 | 1.28 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 1.34 | 0 | 3.20 | – | -100 | – | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 1.55 | -0.25 | 2.41 | 1.29 | 1.5 | 3.48 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 1.27 | 0.25 | 3.69 | 1.44 | 2 | 2.73 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 1.77 | -0.5 | 2.08 | 1.67 | 2.25 | 2.19 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 2.02 | -0.75 | 1.84 | 1.90 | 2.5 | 1.92 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 2.46 | -1 | 1.54 | 2.13 | 2.75 | 1.70 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 2.83 | -1.25 | 1.42 | 2.56 | 3 | 1.50 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 3.20 | -1.5 | 1.34 | 3.19 | 3.5 | 1.33 | |
| Yongin FC – Ansan Greeners | 4.03 | -1.75 | 1.23 | 6.07 | 4.5 | 1.12 | |
| Sunday 18 October 2026 | |||||||
| 05:00 | Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 1.07 | 0 | 4.70 | – | -100 | – |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 1.25 | -0.25 | 3.83 | – | -100 | – | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 1.37 | -0.5 | 3.02 | 1.21 | 1.5 | 4.24 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 1.47 | -0.75 | 2.66 | 1.47 | 2.25 | 2.63 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 1.62 | -1 | 2.29 | 1.64 | 2.5 | 2.23 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 1.93 | -1.25 | 1.98 | 1.85 | 2.75 | 2.05 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 2.16 | -1.5 | 1.75 | 2.06 | 3 | 1.80 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 2.53 | -1.75 | 1.51 | 2.34 | 3.25 | 1.58 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 3.21 | -2 | 1.34 | 2.61 | 3.5 | 1.47 | |
| Seoul E-Land FC – Gimhae FC | 3.61 | -2.25 | 1.28 | 4.74 | 4.5 | 1.17 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 1.29 | 0 | 3.49 | – | -100 | – | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 1.24 | 0.25 | 3.95 | 1.23 | 1.5 | 4.03 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 1.48 | -0.25 | 2.64 | 1.51 | 2.25 | 2.52 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 1.66 | -0.5 | 2.21 | 1.70 | 2.5 | 2.14 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 1.87 | -0.75 | 1.97 | 1.90 | 2.75 | 1.92 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 2.18 | -1 | 1.69 | 2.18 | 3 | 1.67 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 2.53 | -1.25 | 1.51 | 2.48 | 3.25 | 1.52 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 2.87 | -1.5 | 1.41 | 2.75 | 3.5 | 1.43 | |
| Suwon Bluewings – Hwaseong FC | 3.51 | -1.75 | 1.29 | 5.06 | 4.5 | 1.16 | |
| 07:30 | Busan I Park – Jeonnam Dragons | 1.35 | 0 | 3.14 | – | -100 | – |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 1.57 | -0.25 | 2.38 | 1.25 | 1.5 | 3.82 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 1.28 | 0.25 | 3.61 | 1.58 | 2.25 | 2.34 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 1.82 | -0.5 | 2.05 | 1.78 | 2.5 | 2.05 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 1.23 | 0.5 | 4.09 | 2.02 | 2.75 | 1.83 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 2.03 | -0.75 | 1.81 | 2.34 | 3 | 1.58 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 2.47 | -1 | 1.53 | 2.64 | 3.25 | 1.47 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 2.84 | -1.25 | 1.41 | 2.93 | 3.5 | 1.38 | |
| Busan I Park – Jeonnam Dragons | 3.22 | -1.5 | 1.33 | 5.45 | 4.5 | 1.14 | |
Искаш ли коефициентите преди всички останали?
Безплатният профил ти дава по-бързо обновяване, известия за арбитражи и филтри за букмейкъри.