Азиатски хендикап · обновява се постоянно
Азиатски хендикап за England, League Two
Азиатският хендикап (AH) е футболен пазар, който премахва равенството, като дава на единия отбор преднина в головете, така че всеки залог има два възможни изхода. OddStorm следи 80+ букмейкъра в реално време и показва най-добрите линии за хендикап и тотали за всеки предстоящ мач.
England · League Two
Saturday 14 November 2026 UKT
| Час | Мач | Домакин | ХДП | Гост | Над | ХДП | Под |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12:30 | Exeter City – Cheltenham Town | 1.50 | 0 | 2.57 | – | -100 | – |
| Exeter City – Cheltenham Town | 1.79 | -0.25 | 2.08 | – | -100 | – | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 1.38 | 0.25 | 3.06 | 1.29 | 1.5 | 3.42 | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 1.29 | 0.5 | 3.51 | 1.48 | 2 | 2.61 | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 2.08 | -0.5 | 1.81 | 1.72 | 2.25 | 2.12 | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 2.46 | -0.75 | 1.60 | 1.98 | 2.5 | 1.86 | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 1.19 | 0.75 | 4.58 | 2.25 | 2.75 | 1.65 | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 3.22 | -1 | 1.33 | 2.75 | 3 | 1.43 | |
| Exeter City – Cheltenham Town | 3.67 | -1.25 | 1.27 | 3.41 | 3.5 | 1.29 | |
| 15:00 | Bristol Rovers – Chesterfield | 2.11 | 0 | 1.79 | – | -100 | – |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 2.51 | -0.25 | 1.59 | 1.23 | 1.5 | 4.01 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 1.77 | 0.25 | 2.08 | 1.56 | 2.25 | 2.40 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 2.90 | -0.5 | 1.46 | 1.77 | 2.5 | 2.09 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 1.60 | 0.5 | 2.37 | 1.97 | 2.75 | 1.88 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 1.42 | 0.75 | 2.84 | 2.29 | 3 | 1.64 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 3.61 | -0.75 | 1.28 | 2.58 | 3.25 | 1.49 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 1.26 | 1 | 3.76 | 2.84 | 3.5 | 1.40 | |
| Bristol Rovers – Chesterfield | 1.22 | 1.25 | 4.21 | 5.13 | 4.5 | 1.15 | |
| Colchester United – Gillingham | 1.56 | 0 | 2.53 | – | -100 | – | |
| Colchester United – Gillingham | 1.42 | 0.25 | 2.98 | 1.28 | 1.5 | 3.51 | |
| Colchester United – Gillingham | 1.84 | -0.25 | 2.01 | 1.45 | 2 | 2.71 | |
| Colchester United – Gillingham | 1.30 | 0.5 | 3.42 | 1.69 | 2.25 | 2.14 | |
| Colchester United – Gillingham | 2.09 | -0.5 | 1.75 | 1.96 | 2.5 | 1.86 | |
| Colchester United – Gillingham | 1.20 | 0.75 | 4.42 | 2.19 | 2.75 | 1.67 | |
| Colchester United – Gillingham | 2.44 | -0.75 | 1.55 | 2.61 | 3 | 1.48 | |
| Colchester United – Gillingham | 3.14 | -1 | 1.35 | 3.24 | 3.5 | 1.32 | |
| Colchester United – Gillingham | 3.57 | -1.25 | 1.28 | 6.17 | 4.5 | 1.11 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 1.52 | 0 | 2.58 | 1.26 | 1.5 | 3.66 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 1.40 | 0.25 | 3.03 | 1.41 | 2 | 2.85 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 1.78 | -0.25 | 2.06 | 1.64 | 2.25 | 2.25 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 2.05 | -0.5 | 1.80 | 1.86 | 2.5 | 1.97 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 1.30 | 0.5 | 3.48 | 2.08 | 2.75 | 1.74 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 2.39 | -0.75 | 1.59 | 2.48 | 3 | 1.52 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 3.04 | -1 | 1.37 | 2.66 | 3.25 | 1.42 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 3.45 | -1.25 | 1.30 | 3.07 | 3.5 | 1.35 | |
| Crewe Alexandra – Newport County | 3.85 | -1.5 | 1.25 | 5.76 | 4.5 | 1.13 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 1.43 | 0 | 3.02 | – | -100 | – | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 1.68 | -0.25 | 2.24 | – | -100 | – | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 1.28 | 0.25 | 3.56 | 1.33 | 1.5 | 3.21 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 1.95 | -0.5 | 1.89 | 1.41 | 1.75 | 2.84 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 1.23 | 0.5 | 4.09 | 1.54 | 2 | 2.44 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 2.21 | -0.75 | 1.66 | 1.81 | 2.25 | 2.04 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 2.78 | -1 | 1.43 | 2.05 | 2.5 | 1.78 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 3.20 | -1.25 | 1.34 | 2.37 | 2.75 | 1.58 | |
| Port Vale – Accrington Stanley | 3.61 | -1.5 | 1.28 | 3.59 | 3.5 | 1.27 | |
| Rochdale – York City | 3.30 | 0 | 1.32 | – | -100 | – | |
| Rochdale – York City | 2.53 | 0.25 | 1.58 | – | -100 | – | |
| Rochdale – York City | 3.74 | -0.25 | 1.26 | 1.19 | 1.5 | 4.52 | |
| Rochdale – York City | 2.14 | 0.5 | 1.81 | 1.61 | 2.5 | 2.29 | |
| Rochdale – York City | 1.90 | 0.75 | 2.03 | 1.76 | 2.75 | 2.09 | |
| Rochdale – York City | 1.65 | 1 | 2.33 | 2.00 | 3 | 1.85 | |
| Rochdale – York City | 1.50 | 1.25 | 2.61 | 2.27 | 3.25 | 1.64 | |
| Rochdale – York City | 1.40 | 1.5 | 2.88 | 2.54 | 3.5 | 1.51 | |
| Rochdale – York City | 1.29 | 1.75 | 3.52 | 4.42 | 4.5 | 1.19 | |
| Rotherham – Crawley Town | 1.99 | -0.5 | 1.63 | 1.93 | 3 | 1.72 | |
| Salford City – Northampton Town | 1.27 | 0 | 3.69 | 1.26 | 1.5 | 3.67 | |
| Salford City – Northampton Town | 1.47 | -0.25 | 2.66 | 1.40 | 2 | 2.88 | |
| Salford City – Northampton Town | 1.22 | 0.25 | 4.23 | 1.62 | 2.25 | 2.28 | |
| Salford City – Northampton Town | 1.67 | -0.5 | 2.25 | 1.84 | 2.5 | 2.00 | |
| Salford City – Northampton Town | 1.87 | -0.75 | 2.00 | 2.06 | 2.75 | 1.77 | |
| Salford City – Northampton Town | 2.21 | -1 | 1.71 | 2.45 | 3 | 1.55 | |
| Salford City – Northampton Town | 2.56 | -1.25 | 1.54 | 2.63 | 3.25 | 1.43 | |
| Salford City – Northampton Town | 2.90 | -1.5 | 1.40 | 3.07 | 3.5 | 1.35 | |
| Salford City – Northampton Town | 3.58 | -1.75 | 1.28 | 5.81 | 4.5 | 1.12 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 1.91 | 0 | 1.91 | – | -100 | – | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 2.27 | -0.25 | 1.65 | 1.25 | 1.5 | 3.72 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 1.64 | 0.25 | 2.25 | 1.40 | 2 | 2.91 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 2.63 | -0.5 | 1.48 | 1.70 | 2.25 | 2.26 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 1.49 | 0.5 | 2.60 | 1.95 | 2.5 | 1.94 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 1.34 | 0.75 | 3.20 | 2.07 | 2.75 | 1.73 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 3.25 | -0.75 | 1.33 | 2.49 | 3 | 1.52 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 4.59 | -1 | 1.19 | 3.12 | 3.5 | 1.35 | |
| Shrewsbury Town – Oldham Athletic | 1.20 | 1 | 4.44 | 5.88 | 4.5 | 1.12 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 2.47 | 0 | 1.53 | – | -100 | – | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 2.02 | 0.25 | 1.84 | – | -100 | – | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 2.84 | -0.25 | 1.41 | 1.19 | 1.5 | 4.42 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 1.79 | 0.5 | 2.07 | 1.59 | 2.5 | 2.31 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 3.22 | -0.5 | 1.33 | 1.75 | 2.75 | 2.09 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 1.57 | 0.75 | 2.39 | 2.00 | 3 | 1.85 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 1.36 | 1 | 3.10 | 2.29 | 3.25 | 1.61 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 1.29 | 1.25 | 3.55 | 2.56 | 3.5 | 1.49 | |
| Swindon Town – Grimsby Town | 1.24 | 1.5 | 3.99 | 4.64 | 4.5 | 1.18 | |
| Walsall – Barnet FC | 2.07 | 0 | 1.75 | 1.79 | 2.75 | 2.01 | |
| Walsall – Barnet FC | 1.79 | 0.25 | 2.03 | 2.04 | 3 | 1.76 | |
| 17:30 | Fleetwood Town – Tranmere | 1.40 | 0 | 2.94 | – | -100 | – |
| Fleetwood Town – Tranmere | 1.31 | 0.25 | 3.39 | 1.25 | 1.5 | 3.79 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 1.71 | -0.25 | 2.26 | 1.38 | 2 | 2.98 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 1.96 | -0.5 | 1.93 | 1.59 | 2.25 | 2.31 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 1.25 | 0.5 | 3.85 | 1.81 | 2.5 | 1.99 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 2.14 | -0.75 | 1.69 | 2.03 | 2.75 | 1.77 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 2.65 | -1 | 1.47 | 2.39 | 3 | 1.56 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 3.04 | -1.25 | 1.37 | 2.98 | 3.5 | 1.37 | |
| Fleetwood Town – Tranmere | 3.42 | -1.5 | 1.30 | 5.52 | 4.5 | 1.14 |
Искаш ли коефициентите преди всички останали?
Безплатният профил ти дава по-бързо обновяване, известия за арбитражи и филтри за букмейкъри.