US Quevilly-Rouen Metropole – Lens U19Zakończony
Ten mecz się zakończył. Poniższe kursy to ostatnie (końcowe) oferty bukmacherów.
1X2
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze | 2.90 | Bet365 |
| Remis | 3.83 | FBSports |
| Goście | 2.33 | Pinnacle |
Handicap azjatycki -0.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -0.75 | 2.86 | Pinnacle |
| Goście 0.75 | 1.35 | Pinnacle |
Handicap azjatycki -0.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -0.5 | 2.42 | Pinnacle |
| Goście 0.5 | 1.48 | Pinnacle |
Handicap azjatycki -0.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze -0.25 | 2.18 | Pinnacle |
| Goście 0.25 | 1.61 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 0
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0 | 2.25 | Bet365 |
| Goście 0 | 1.81 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 0.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0.25 | 1.94 | BTI |
| Goście -0.25 | 2.06 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 0.5
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0.5 | 1.71 | yabo |
| Goście -0.5 | 2.29 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 0.75
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 0.75 | 1.40 | Pinnacle |
| Goście -0.75 | 2.66 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 1
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 1 | 1.30 | Pinnacle |
| Goście -1 | 3.14 | Pinnacle |
Handicap azjatycki 1.25
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Gospodarze 1.25 | 1.33 | Pinnacle |
| Goście -1.25 | 2.88 | Pinnacle |
Podwójna szansa
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| 1X | 1.67 | Bet365 |
| 12 | 1.26 | BWin |
| X2 | 1.40 | FBSports |
Powyżej/Poniżej 2.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.44 | Bet365 |
| Poniżej | 2.70 | BWin |
Powyżej/Poniżej 2.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.45 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.52 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.55 | Pinnacle |
| Poniżej | 2.26 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 1.90 | BTI |
| Poniżej | 1.97 | FBSports |
Powyżej/Poniżej 3.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.04 | FBSports |
| Poniżej | 1.78 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 3.75 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.19 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.61 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 4 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.54 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.44 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 4.25 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 2.80 | Pinnacle |
| Poniżej | 1.37 | Pinnacle |
Powyżej/Poniżej 4.5 goli
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| Powyżej | 3.25 | BWin |
| Poniżej | 1.30 | BWin |
GG/NG
| Typ | Najlepszy kurs | Bukmacher |
|---|---|---|
| GG | 1.33 | FBSports |
| NG | 2.69 | FBSports |