Valenciennes FC – SM CaenПриключил
Този мач приключи. Цените по-долу са последните (затварящи) коефициенти, предлагани от букмейкърите.
1X2
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин | 2.47 | Stake |
| Равен | 3.82 | Pinnacle |
| Гост | 2.38 | BcGame |
Азиатски хендикап -0.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.75 | 2.85 | Pinnacle |
| Гост 0.75 | 1.35 | Pinnacle |
Азиатски хендикап -0.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.5 | 2.39 | Pinnacle |
| Гост 0.5 | 1.50 | Pinnacle |
Азиатски хендикап -0.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.25 | 2.17 | Pinnacle |
| Гост 0.25 | 1.62 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0 | 1.93 | Pinnacle |
| Гост 0 | 1.82 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.25 | 1.70 | Pinnacle |
| Гост -0.25 | 2.05 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.5 | 1.55 | Pinnacle |
| Гост -0.5 | 2.33 | Stake |
Азиатски хендикап 0.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.75 | 1.41 | Pinnacle |
| Гост -0.75 | 2.63 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 1
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 1 | 1.42 | Pinnacle |
| Гост -1 | 2.55 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 1.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 1.25 | 1.34 | Pinnacle |
| Гост -1.25 | 2.84 | Pinnacle |
Двоен шанс
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| 1X | 1.53 | BWin |
| 12 | 1.26 | BWin |
| X2 | 1.47 | BWin |
Под/Над 2.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.35 | Pinnacle |
| Под | 2.88 | Pinnacle |
Под/Над 2.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.50 | BWin |
| Под | 2.74 | Pinnacle |
Под/Над 2.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.47 | Pinnacle |
| Под | 2.45 | Pinnacle |
Под/Над 3 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.62 | Pinnacle |
| Под | 2.17 | Pinnacle |
Под/Над 3.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.88 | Pinnacle |
| Под | 1.86 | Pinnacle |
Под/Над 3.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.25 | BWin |
| Под | 1.67 | Pinnacle |
Под/Над 3.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.39 | Pinnacle |
| Под | 1.50 | Pinnacle |
Под/Над 4 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.94 | Pinnacle |
| Под | 1.34 | Pinnacle |
Под/Над 4.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 3.90 | BWin |
| Под | 1.22 | BWin |