Tilbury FC – Concord RangersПриключил
Този мач приключи. Цените по-долу са последните (затварящи) коефициенти, предлагани от букмейкърите.
1X2
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин | 2.07 | Pinnacle |
| Равен | 3.90 | BcGame |
| Гост | 3.61 | FBSports |
Азиатски хендикап -1.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -1.75 | 2.90 | VBet |
| Гост 1.75 | 1.18 | VBet |
Азиатски хендикап -1.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -1.5 | 3.20 | VBet |
| Гост 1.5 | 1.22 | VBet |
Азиатски хендикап -1.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -1.25 | 3.04 | Pinnacle |
| Гост 1.25 | 1.32 | Pinnacle |
Азиатски хендикап -1
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -1 | 3.04 | Pinnacle |
| Гост 1 | 1.50 | BcGame |
Азиатски хендикап -0.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.75 | 2.38 | Pinnacle |
| Гост 0.75 | 1.76 | FBSports |
Азиатски хендикап -0.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.5 | 2.05 | Pinnacle |
| Гост 0.5 | 1.99 | FBSports |
Азиатски хендикап -0.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин -0.25 | 1.82 | Pinnacle |
| Гост 0.25 | 2.01 | FBSports |
Азиатски хендикап 0
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0 | 1.56 | Pinnacle |
| Гост 0 | 2.66 | BcGame |
Азиатски хендикап 0.25
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.25 | 1.42 | Pinnacle |
| Гост -0.25 | 2.60 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.5
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.5 | 1.34 | Pinnacle |
| Гост -0.5 | 2.93 | Pinnacle |
Азиатски хендикап 0.75
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Домакин 0.75 | 1.31 | Pinnacle |
| Гост -0.75 | 2.98 | Pinnacle |
Двоен шанс
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| 1X | 1.32 | Bet8 |
| 12 | 1.28 | FBSports |
| X2 | 1.88 | FBSports |
Под/Над 1.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.25 | VBet |
| Под | 3.00 | VBet |
Под/Над 1.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.33 | Pinnacle |
| Под | 2.96 | Pinnacle |
Под/Над 2 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.43 | Pinnacle |
| Под | 2.59 | Pinnacle |
Под/Над 2.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.66 | Pinnacle |
| Под | 2.10 | Pinnacle |
Под/Над 2.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 1.89 | Pinnacle |
| Под | 2.10 | Bet8 |
Под/Над 2.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.13 | Pinnacle |
| Под | 2.01 | FBSports |
Под/Над 3 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.53 | Pinnacle |
| Под | 1.76 | FBSports |
Под/Над 3.25 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.84 | Pinnacle |
| Под | 1.36 | Pinnacle |
Под/Над 3.5 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.92 | VBet |
| Под | 1.40 | Pinnacle |
Под/Над 3.75 гола
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Над | 2.85 | VBet |
| Под | 1.26 | VBet |
Г/Г
| Изход | Най-добър коефициент | Букмейкър |
|---|---|---|
| Г/Г | 1.68 | VBet |
| Б/Г | 2.16 | FBSports |